Наши контакты
8 067-412-53-59
8 093-565-82-17
г.Киев 04074
вул. Новомостицька, 25, оф.5
piligor@ukr.net
Piligor Group
Обратный звонок
Перила любой конструкции
Наши работы

Перила со стеклом

Пандусы

Перила

Поручни

Флагштоки

Козырьки

Для балконов

Винтовые лестницы

С деревянным поручнем

Разное из нержавейки

Отбойники

Ограждение для пирса

Ограждения

Поручни для инвалидов

 

На сайте
 Галерея
Перила со стеклом
Пандусы
Перила
Поручни
Флагштоки
Козырьки
Для балконов
Винтовые лестницы
С деревянным поручнем
Разное из нержавейки
Отбойники
Ограждение для пирса
Ограждения
Поручни для инвалидов

 

Перила и поручни
  Преимущества перил
  Поручни
  Лестничные перила

 

Конструкции
  Отбойники из нержавейки
  Флагштоки
  Ограждения
  Козырьки
  Ограждения для лестниц
  Винтовые лестницы
  Лестничные маршы

 

По Украине
  Перила в Киеве
  Перила в Харькове
  Перила Днепропетровск
  Ограждения в Одессе
  Предложение по Виннице
  Установка в Полтаве
  Перила в Запорожье
  Установка в Николаеве
 Все статьи

piligor.com.ua

Перила у Львові

перила з нержавіючої сталіКомпанія Piligor Group пропонує виробництво і монтаж різноманітних видів парапетів, поручнів, огороджень, перил з нержавійки та інших виробів з нержавіючої сталі для ландшафту і будівництва. Серед них: козирки, флагштоки, перегородки, відбійники, сходи. Застосування економічних технологій надає нам можливість виготовляти конкурентну продукцію, яка відповідає європейським стандартам якості, при цьому, ціна готової продукції і послуг одна з найнижчих у Львові.

У нас готові вислухати всі ваші вимоги та побажання, розробити проект, виготовити обгороджування та виповнити якісну їх установку. Монтаж перил здійснюємо по всій країні, а замовлення на перила з нержавіючої сталі у Львові буде виконано в найкоротший термін.

Перила з нержавіючої сталі можуть забезпечити надійний рух по сходах, а також поліпшити інтер'єр будь-якої лікарні, магазину, котеджу, банку, офісу, торгового центру та приватного будинку.

Беззаперечною якістю нержавіючих огороджень на сходах являється їх стійкість до зносу. Всі види виробів з нержавіючої сталі гарантують тривалий термін служби у відповідності з вимогами відносно довговічності.

Нержавіючі перила відмінно поєднуються із з чималою кількістю інших матеріалів, які використовуються під час виготовлення захисних виробів. Наприклад, нержавіюча сталь поєднується зі склом, деревом і навіть з бетоном.

Саме тому досить часто можлива установка конструкцій з нержавіючої сталі в комбінації з різними видами матеріалів: склом, пластиком, деревом, каменем, металом.

Найбільш поширені наступні комбінації:

  • перила з нержавійки і дерева для сходів,
  • перила зі склом,
  • огородження зі склом для тераси або балкона.

Всі типи огороджень з нержавіючої сталі ви знайдете у фото галереї нашого сайту.

огородження з нержавійкиКупити з установкою перила з нержавіючої сталі Ви можете в офісі нашої компанії, або замовити їх по телефону. Співробітники фірми допоможуть Вам підібрати найкращий варіант, розрахувати витрати, забезпечити швидке та якісне виготовлення замовлення та виконати монтаж конструкції.

Нашою компанією вже встановлені огородження, конструкції, поручні та перила з нержавійки у Львові, Києві, Харкові, Дніпропетровську, Полтаві, Житомирі, Миколаєві, в Одесі та інших містах України. Переваги співпраці з Piligor Group : швидке виконання замовлення, практичність, надійність, якісний монтаж, низькі ціни, відповідність виробів всім нормам ДСТУ, функціональність.

Создание сайтов STW
Яндекс.Метрика